Zdalne wsparcie

SESJE ONLINE

 

Jeśli jesteś rodzicem zajętym, daleko mieszkasz albo, po prostu, wolisz taką drogę komunikacji, zapraszam na spotkania online. Możemy używać Sype’a, Watsup’a, Facebook’a. Możemy także komunikować się mailowo.

 

Wybierz poniżej najdogodniejszą dla Ciebie formę i czas spotkań online.

Zadaj pytaniezadzwoń 602 250 002

OPIS

Gdy nie wiesz, jak dogadać się z nastolatkiem lub gdy jesteś rodzicem malucha, który sprawia problemy wychowawcze lub gdy po prostu, chcesz rozwinąć swoje rodzicielskie kompetencje, skontaktuj się ze mną. Możemy spotykać się osobiście lub online, realizując sesje zdalne.

COACHING ONLINE

To oferta dla rodziców decydujących się na szerszą  pracę nad swoimi kompetencjami.

Coaching obejmuje min. 6 sesji online po 90min.

  • Podczas sesji pierwszej – wstępnej – poznajemy się i ustalamy zakres pracy. Sesja końcowa jest podsumowaniem i ugruntowaniem pozyskanej wiedzy.
  • Po każdej sesji, rodzic dostaje podsumowanie swojej pracy a także zadanie na czas pomiędzy sesjami, na koniec procesu wysyłam raport.
  • Sesje odbywają się co 1 lub 2 tygodnie.

JEDNORAZOWA SESJA INTERWENCYJNA

To oferta dla rodziców, którzy potrzebują szybkiej rady lub wsparcia w pojedynczym problemie. Przedstawiasz sytuację, ja dzielę się wiedzą a Ty wybierasz dogodne dla siebie rozwiązanie.

  • Masz do dyspozycji jedną 90 minutową sesję.
  • Możesz także wykupić pakiet 2 sesji: pierwszą 90 min i drugą 60 min będącą swojego rodzaju „follow up” sesji pierwszej. To okazja by poddać refleksji zastosowane działania i ew. zweryfikować zastosowaną metodę.
  • Ta oferta wymaga dokonania przedpłaty online
Call Now Button